Pro lepší poskytování našich služeb používáme soubory cookies. Souhlasím

JMP Studio zdravého spaní - Matrace. Postele. Ložnice.

 
 
 
 
LAT 10Akce

LAT 10

LAT 10 matrace - systém VALTY® Matrace VALTY® LAT 10 (topper) je součástí sytému VALTY®, který
více >
 
Basel ložniceAkce

Basel ložnice

Ložnice Basel: masivní buk a jádrový buk - cink Šířky postelí: 90, 120
více >
 
Aarau postel z masivuAkce

Aarau postel z masivu

Ložnice Aarau: masivní buk nebo jádrový buk - cink Šířky postelí: 12
více >
 
Akční slevy

Akční slevy

Akční nabídky na matrace, rošty, ložnice a další zboží
více >

Lehací systém VALTY vyrábíme již 25 let


VALTY® pomáhá se spánkem mnoha desítkám tisíc spáčů. Rošt a matrace VALTY prošly během posledních let několika vylepšeními, a tak dnes tento lehací systém můžeme nazvat dokonalou matrací. VALTY® zajistí anatomicky správnou podpěru těla i výtečnou hygienu a provzdušnění celého lůžka. Tvrdost roštu je možno přizpůsobit váze a lze ji v průběhu užívání i změnit, což je unikátní výhoda VALTY®. více...


Příjezd k prodejně JMP Praha Michle

Z důvodu opravy části komunikace Ohradní bude v termínu 1.10. - 13.11.možný příjezd na parkoviště prodejny pouze od světelné křižovatky Ohradní x Michelská: 


Matrace skladem - ihned k odběru

Standardní rozměry matrací na prodejnách Praha, Brno a Valašské Meziříčí ihned k odběru. Konkrétní typ, provedení (např. tuhost, typ potahu, ...) skladových matrací je k nahlédnutí zde.


Výroba matrací na míru

Vyrábíme vysoce kvalitní matrace na míru. Najdete u nás matrace ze studené pěny, matrace s paměťovou pěnou, vysoké luxusní matrace, klasické pěnové matrace, pružinové, taštičkové i latexové matrace. Již 25 let vyrábíme dokonalou matraci - pružný rošt s matrací VALTY. Vyberete u nás matrace pro děti, matrace pro alergiky, pro seniory nebo pro vysoké váhové kategorie. Většinu našich matrací nabízíme v několika tvrdostech nebo variantách. Velký důraz dáváme na výběr kvalitních materiálů.


Ložnice a postele české výroby

V naší nabídce najdete ložnice a postele z masivu od českých a moravských výrobců. Nabízíme i cenově výhodnější postele v provedení lamino v mnoha přírodních dezénech nebo kolekci komfortních čalouněných postelí. Máme pro vás postele z různých materiálů, v různých šířkách i délkách, postele s úložným prostorem nebo s vyšší lehací plochou. Pokud potřebujete postel do menších prostor, můžete si u nás vybrat rozkládací postel. Rozkládací postele (rozkládací pohovky) se nabízejí v několik provedeních. Dáváme důraz na kvalitu, design a funkčnost veškerého ložnicového nábytku.
Prohlédněte si katalogy

Matrace a rošty
Postele a ložnice
Rozkládací postele 2018 / 2019