Pro lepší poskytování našich služeb používáme soubory cookies. Souhlasím

O nás

Jsme výhradně česká firma, která se od roku 1994 specializuje na výrobu matrací vysoké kvality a prodej ložnicového nábytku z české produkce. V současné době provozujeme čtyři vlastní prodejny JMP Studio zdravého spaní – dvě v Praze, po jedné v Brně a ve Valašském Meziříčí. Výroba matrací je umístěna ve Valašském Meziříčí.

Při výrobě matrací dáváme velký důraz na výběr všech materiálů a používáme jen ty nejkvalitnější. Matrace jsou dlouhodobě vyvíjeny i testovány. Prioritou jsou pro nás vysoké užitné vlastnosti našich výrobků a také to, aby matrace JMP vyhovovaly různorodým i náročným požadavkům zákazníků. Velkou část našich matrací nabízíme v několika tvrdostech nebo variantách. Nabízíme i speciální matrace - pro děti, seniory nebo vysoké váhové kategorie. Samozřejmostí je výroba matrací na míru.

Budova výroby Budova výroby - brána Sklad jader matrací Sklad jader matrací 2

Jako první z vlastních výrobků firma uvedla na trh již v roce 1994 úspěšný lehací systém VALTY® - pružné rošty s matrací. Jedná se o zdravé a individuálně konstruované lůžko dle přání a požadavků zákazníka. Během let prošel tento systém inovacemi a u zákazníků je stále velmi oblíben.

Systém Valty na míru

Značka CELTEX® představuje matrace nejvyšší kvality vyrobené ze studených pěn nebo v kombinaci s paměťovou pěnou. Matrace jsou zónové, vyrábějí se v několika tvrdostech a zohledňují i výšku spáče. Jsou to „matrace na míru“ a najdete zde i řešení např. pro vysoké váhové kategorie. Značka KING zahrnuje komfortní vysoké matrace vyrobené ze studených pěn nebo v kombinaci s dalšími materiály – taškové pružiny, paměťová pěna, latex nebo speciální materiály obsahující gelové kuličky. KING představuje nejvyšší komfort matrací. Značka CELSIO® představuje moderní matrace z tzv. líné pěny s tvarovou pamětí. Matrace nabízejí vysoce pohodlný spánek.

Vysoká pružinová matrace

Specializujeme se i na dětské matrace - pro malé i velké děti. Kvalita lehací plochy a hygiena lůžka jsou pro zdravý růst a vývoj dětí důležité, proto i zde dáváme velký důraz na výběr vhodných materiálů. Oblíbené jsou pěnové, latexové a pružinové matrace vyšší a střední třídy značky POLO. Najdete u nás i speciality, jako jsou matrace do auta nebo do lodě. Matrace pro specifické požadavky: matrace CELLPUR® nabízejí komfortní řešení lehací plochy s důrazem na maximální hygienu lůžka. MEDIK představují matrace pro seniory nebo dlouhodobě ležící.

Dětská matrace

Kvalitní rošty jsou základem každé postele. Nabízíme rošty pevné i vlastní řadu lamelových roštů C-flex® - s důrazem na vysokou kvalitu i životnost.

JMP Studio zdravého spaní® je také největším prodejcem postelí a ložnic z masivu nebo v přírodním provedení od českých a moravských výrobců. V nabídce najdete několik desítek typů ložnicových sestav a variant provedení. Specialitou je široká nabídka rozkládacích postelí. Najdete zde i postele a nábytek pro děti.

Rozkládací postel

Důležitými doplňky zdravého spaní jsou vhodné polštáře, přikrývky a další doplňky. Studia JMP nabízejí několik typů anatomických polštářů, značkové ložní soupravy, chrániče matrací, prostěradla na míru nebo přemostění matrací postelí.

Polštář Celsio

Název firmy "JMP" má dva významy: jednak vychází z počátečních písmen jmen obou majitelů firmy, tj. Jelínek – Martina – Petr, druhý význam vyjadřuje hlavní zaměření firmy, tj. Jelínek - matrace - postele.

Newsletter

Přihlaste se k odběru novinek a buďte informováni o všech zajímavých slevách a akcích