Pro lepší poskytování našich služeb používáme soubory cookies. Souhlasím

Firma JMP

Ryze česká firma JMP, s.r.o. zahájila svoji činnost v roce 1994. Název firmy "JMP" má dva významy: jednak vychází z počátečních písmen jmen obou majitelů firmy, tj. Jelínek – Martina – Petr, druhý význam vyjadřuje hlavní zaměření firmy, tj. Jelínek - matrace - postele.


Značkové matrace z vlastní produkce, rošty, postele a ložnice v přírodním provedení převážně od českých a moravských výrobců, polštáře, přikrývky a další doplňky - to vše najdete ve specializovaných JMP Studiích zdravého spaní® v Praze, Brně a Valašském Meziříčí. Ve Valašském Meziříčí firma provozuje také vlastní výrobu matrací, anatomických polštářů a částečně i postelových roštů. 


V JMP Studiích zdravého spaní® najdete několik řad značkových matrací a roštů. Jako první z vlastních výrobků firma uvedla na trh již v roce 1994 úspěšný lehací systém VALTY® - pružné rošty s matrací. Jedná se o zdravé a individuálně konstruované lůžko dle přání a požadavků zákazníka. Během let prošel tento systém několika inovacemi a u zákazníků je stále velmi oblíben.

Nejprodávanější značkou matrací jsou “aktivní matrace” CELTEX®. Jedná se o zónové matrace nejvyšší kvality, které se vyrábějí v několika tvrdostech a zohledňují i výšku spáče. Na řadu CELTEX® navazuje řada matrací “královské poležení” CELTEX® King. CELSIO® – moderní matrace z tzv. líné pěny s tvarovou pamětí. Značky CELLPUR® a SENSITIVE® nabízejí komfortní řešení lehací plochy s důrazem na maximální hygienu lůžka. MEDIK – matrace pro seniory a dlouhodobě ležící – představují matrace se speciálními vlastnostmi. Oblíbené jsou také pěnové, latexové a pružinové matrace značky POLO. V nabídce najdete i řadu matrací určenou speciálně pro děti, matrace pro vysoké váhové kategorie a také značkovou řadu lamelových roštů C-flex®.

JMP Studio zdravého spaní® je největším prodejcem postelí a ložnic v přírodním provedení od českých a moravských výrobců. V nabídce najdete několik desítek typů ložnicových sestav a variant provedení. Specialitou je široká nabídka rozkládacích postelí. Najdete zde i postele a nábytek pro děti.

Důležitými doplňky zdravého spaní jsou vhodné polštáře a přikrývky. Studia JMP nabízejí několik typů anatomických polštářů, prostěradel (včetně speciálních) a značkové ložní soupravy.Sídlo firmy:
JMP s.r.o.
Ohradní 1364/14
Praha 4 - Michle
 
IČ: 62908219 | DIČ: CZ62908219
OR: Městský soud Praha, oddíl C, vložka 34627
 
E-mail: michle@jmp.cz
Tel.: 241 485 855 


Sledujte nás: