Pro lepší poskytování našich služeb používáme soubory cookies. Souhlasím

Firma JMP

Česká firma JMP, s.r.o. se od roku 1994 specializuje na výrobu matrací a prodej ložnicového nábytku z české produkce. V současné době provozujeme čtyři vlastní prodejny JMP Studio zdravého spaní – dvě v Praze, po jedné
v Brně a ve Valašském Meziříčí. Výroba matrací je umístěna ve Valašském Meziříčí. 


Při výrobě matrací dáváme velký důraz na výběr všech materiálů a používáme jen ty nejkvalitnější. Matrace jsou dlouhodobě vyvíjeny i testovány. Prioritou jsou pro nás vysoké užitné vlastnosti našich výrobků a také to, aby matrace JMP vyhovovaly různorodým i náročným požadavkům zákazníků. Velkou část našich matrací nabízíme v několika tvrdostech nebo variantách. Nabízíme i speciální matrace - pro děti, seniory nebo vysoké váhové kategorie. Samozřejmostí je výroba matrací na míru.


Jako první z vlastních výrobků firma uvedla na trh již v roce 1994 úspěšný lehací systém VALTY® - pružné rošty
s matrací. Jedná se o zdravé a individuálně konstruované lůžko dle přání a požadavků zákazníka. Během let prošel tento systém inovacemi a u zákazníků je stále velmi oblíben.


Značka CELTEX® představuje matrace nejvyšší kvality vyrobené ze studených pěn nebo v kombinaci s paměťovou pěnou. Matrace jsou zónové, vyrábějí se v několika tvrdostech a zohledňují i výšku spáče. Jsou to „matrace na míru“
a najdete zde i řešení např. pro vysoké váhové kategorie


Značka KING zahrnuje komfortní vysoké matrace vyrobené ze studených pěn nebo v kombinaci s dalšími materiály – taškové pružiny, paměťová pěna, latex nebo speciální materiály obsahující gelové kuličky. KING představuje nejvyšší komfort matrací. 


Značka CELSIO® představuje moderní matrace z tzv. líné pěny s tvarovou pamětí. Matrace nabízejí vysoce pohodlný spánek. 

Specializujeme se i na matrace pro malé i velké děti. Kvalita lehací plochy a hygiena lůžka jsou pro zdravý růst a vývoj dětí důležité, proto i zde dáváme velký důraz na výběr vhodných materiálů. 


Oblíbené jsou pěnové, latexové a pružinové matrace vyšší a střední třídy značky POLO.


Matrace pro specifické požadavky: CELLPUR® a SENSITIVE® nabízejí komfortní řešení lehací plochy s důrazem na maximální hygienu lůžka. MEDIK představují matrace pro seniory nebo dlouhodobě ležící. 


Kvalitní rošty jsou základem každé postele. Nabízíme rošty pevné i vlastní řadu lamelových roštů C-flex® -  s důrazem na vysokou kvalitu i životnost.


JMP Studio zdravého spaní® je také největším prodejcem postelí a ložnic v přírodním provedení od českých
a moravských výrobců. V nabídce najdete několik desítek typů ložnicových sestav a variant provedení. Specialitou je široká nabídka rozkládacích postelí. Najdete zde i postele a nábytek pro děti.


Důležitými doplňky zdravého spaní jsou vhodné polštáře a přikrývky. Studia JMP nabízejí několik typů anatomických polštářů, prostěradel (včetně speciálních) a značkové ložní soupravy.


Název firmy "JMP" má dva významy: jednak vychází z počátečních písmen jmen obou majitelů firmy,
tj. Jelínek – Martina – Petr, druhý význam vyjadřuje hlavní zaměření firmy, tj. Jelínek - matrace - postele.Sídlo firmy:
JMP s.r.o.
Ohradní 1364/14
Praha 4 - Michle
 
IČ: 62908219 | DIČ: CZ62908219
OR: Městský soud Praha, oddíl C, vložka 34627
 
E-mail: michle@jmp.cz
Tel.: 241 485 855 


Sledujte nás: